Përshkrim

Set me 4 aksesore 2 tenxhere dhe 2 tigane.

Me veshje guri qe nuk ngjisin dhe mund ti lani lehte.

Seti permban:

Tenxhere me diameter 24 dhe 26 cm.

Tigan salce me diameter 16 cm.

Tigan me diameter 24 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set me 2 tenxhere dhe 2 tigane”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products