10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Set me vaj struci

2,200 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:F – 524

Vjen per ju serumi per floket me vaj struci i pasur me vitamin i cili rigjeneron floket tuaj te demtuar me maja te keputura e te djeguara,i hidraton dhe i ushqen ato.Ka edhe agjent mbrojtes nga elementet atmosferike.
Kremi me vaj struci me përbërës natyral të vajit të strucit të cilët e mbushin lëkurën me jetë e hidratojnë atë duke reduktuar shfaqjen e rrudhave dhe relaksuar lëkurën e lodhur.Rezultatet do te vihen re menjeher!

Dobite e perdorimit te perditshem:

• Parandalon plakjen e lëkurës
• Heq qelizat e vdekura të lëkurës
• Forcon tonet e lëkurës
• Largon shenjat e lëkurës
• Eliminon rrudhat rreth syrit
• Është hidratues i lëkurës

 

Be the first to review “Set me vaj struci”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

2,200 L