Përshkrim

Ky grup i pllakave katrore kombinon shijen me një dizajn shumë modern.

Bërë prej xhami të shkrirë, pllakat e bardha Luminarc të këtij koleksioni ju ofrojnë disa avantazhe:

Rezistencë e lartë ndaj goditjeve dhe gervishtjeve

Pjatalarëse dhe funksionimin e sigurt me mikrovalë pa rrezikun e degradimit të produktit

Rezistenca termike ndaj enëve të përditshme

Ju do të gjeni në këtë shërbim të plotë:

6 pjata të sheshta (26 cm)

6 pjata supe (22 cm)

6 pjata ëmbëlsirash (20,5 cm)

1 tas sallatë (24 cm)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Pjatash Luminarc Authentic Black 19 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products