Përshkrim

Seti përbëhet nga 6 pjata supë, 6 pjata darke, 6 pjata ëmbëlsira dhe tas të thellë.

Produktet janë bërë nga xham rezistente ndaj ndikimit, kanë një dizajn të ndritshëm dhe një formë klasike të rrumbullakët.
Ngjyrat nuk përmbajnë plumb dhe kadmium, gjë që i bën ata plotësisht të sigurt për shëndetin tuaj kur jeni në kontakt me ushqimin.

 

Diametri i pjates së supës: 20 cm.
Diametri i pjates së darkës: 25 cm.
Diametri i pjatës se ëmbëlsirë: 20.5 cm.
Diametri i tasit të sallatës: 27 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set Pjatash Luminarc ngjyre mente 19 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products