Përshkrim

Seti eshte me perberje prej qelqi.

Në të njëjtën kohë, materiali i produkteve është shumë i hollë, gjë që bën të mundur krijimin e dizajneve tërheqëse tradicionale dhe më moderne të produkteve.

Përmbajtja e paketës:
Gjellë gjellësh 6 copë. (18 cm)
Pjatë e darkës 6 copë. (25 cm)
Pjatë supë 6 copë. (20 cm)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Pjatash Zelie 18 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products