Përshkrim

Seti i tenxhereve eshte ideal per perdorimin ne shtepi dhe ne hotele.

Jane te prodhuar ne Zvicer nga Celik Inoks 304 i cili nuk nxihet dhe nuk ndryshon ngjyre ne cdo lloj temperature.

Keto tenxhere mund te funksionojne me pianure induksioni dhe ne cdo menyre nxehtesie.

Trashesie e metalit eshte relativisht e mjaftueshme dhe per kete arsye ato peshojne.

Ka nje dizenjo shume te bukur ku kapset anesore dhe mbajtesi i kapakut eshte material celik gold dhe vula e brandit eshte e gdhendur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Tenxhere Kaisa Villa Veronica KV-6647 6pcs”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products