10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Set tenxheresh gjermane

13,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: Gj – 190

♦Set special me produkte gjermane me garanci 30 vjecare brenda nje valixheje.

Cfare permban seti i tenxhereve?

  • Tenxhere e mbuluar 1.6 l – 16 cm.
  • Tenxhere e mbuluar 1.6 l – 16cm.
  • Tenxhere e mbuluar 3.7l – 20 cm.
  • Tenxhere me doreza 6.8 l- 24cm.
  • Tigane i thelle 2.7l – 24 cm.
  • Shporta e makaronave 20 cm.
  • Tas celiku me kapak vakumi 20cm.
  • Celes thithjeje.
  • 2-tabaka per te vendosur tenxheret e nxehta

Nxitoni te kompletoni kuzhinen tuaj dhe te plotesoni pasionin tuaj ne gatim duke u bere pjese e ofertes se ketij seti i cili vjen me nje cmim te mrekullueshem vetem per pak dite!

 

 

Be the first to review “Set tenxheresh gjermane”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

13,990 L