Përshkrim

Tenxhere Inoksi me diameter 24/20/16 cm.

Me kapacitet te tenxheres 1.5 L, 3L dhe 5L

Merrni setin dhe kurseni 780 Lek.

Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije i cili nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

Perdorim te gjere ne kuzhinen tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Tenxheresh Inoksi Kaisa Villa 24/20/16 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products