Set tenxheresh KAISERHOFF 6 cope

5,490 L7,000 L (-22%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K86-42

Seti i kuzhinës tuaj me 6 aksesoret me te domosdoshem.

Marka Gjermane Kaiserhoff.

Kapake qelqi per tenxheret dhe tiganet.

Tenxheret dhe tiganet vijne me fund te trashe që ngroh shpejt ushqimin dhe e mban të nxehtë për më gjatë.

Perdoren per te gjitha llojet e vatrave.

Tenxhere e madhe: 6.5 L diametri 24 cm thellesia 14.5 cm

Tenxhere e mesme: 3.9 L diametri 20 cm thellesia 12.5 cm

Tenxhere normale: 2.9 L diametri 18 cm thellesia 11.5 cm

Tenxhere e vogel 2.1 L diametri 16 cm thellesia 10.5 cm

Tigan me diameter 24 cm thellesia 7.5 cm

Tigan salce me diameter 16 cm thellesia 10.5 cm

Be the first to review “Set tenxheresh KAISERHOFF 6 cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Set tenxheresh KAISERHOFF 6 cope

5,490 L7,000 L (-22%)

Add to Cart