Set Tenxheresh “GüdenHoff”

6,190 L8,000 L (-23%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k139-164

Categories: ,

Seti i tenxhereve me 6 cope duke perfshire 4 tenxhere te madhesive te ndryshme dhe 2 tigane me thellesi te ndryshme.

Materiali eshte Çelik & Inox ndersa kapaku eshte qelq.
Lloji i dorezave eshte Silikoni.
Mund te perdoren per gatim ne soba me gaz, elektrike si dhe induksion.

Nuk ngjisin ushiqmin dhe pastrimi eshte shume i lehte.

 

  1. Tenxhere me permasa 24 х 14. 5 cm, 6.6 litra.
  2. Tenxhere me permasa  20 х 12. 5 cm, 3.9 litra.
  3. Tenxhere me permasa 18 х 11. 5 cm, 2.9 litra.
  4. Tenxhere me permasa 16 х 10. 5 cm, 2.1 litra.
  5. Tigan 24 х 7 . 5 cm, 3.4 litra.
  6. Tigan 16 x 10. 5 cm, 2.1 litra.

Prodhim Gjerman

Be the first to review “Set Tenxheresh “GüdenHoff””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Set Tenxheresh "GüdenHoff"

6,190 L8,000 L (-23%)

Add to Cart