Set Tenxheresh Zepter me 6 cope

8,000 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K139-18

Set tenxheresh Zepter me 12 aksesore si:

4 tenxhere në madhësi te ndryshme dhe 2 tigane

  • tenxhere me diameter 24 cm dhe thellesi 14.5 cm me kapacitet 6.6 Litra
  • tenxhere me diameter 20 cm dhe thellesi 12.5 cm me kapacitet 3.9 Litra
  • tenxhere me diameter 18 cm dhe thellesi 11.5 cm me kapacitet 2.9 Litra
  • tenxhere me diameter 16 cm dhe thellesi 10.5 cm me kapacitet 2.1 Litra
  • tigan me veshje guri me diameter 24 cm dhe thellesi 7.5 cm me kapacitet 3.4 Litra
  • tigan salce me diameter 16 cm dhe thellesi 10.5 cm me kapacitet 2.1 Litra

Material inox
I pershtatshem per te gjitha burimet e gatimit.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set Tenxheresh Zepter me 6 cope”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Set Tenxheresh Zepter me 6 cope