Përshkrim

Set tenxheresh Zepter me 12 aksesore si:

4 tenxhere në madhësi te ndryshme dhe 2 tigane

  • tenxhere me diameter 24 cm dhe thellesi 14.5 cm me kapacitet 6.6 Litra
  • tenxhere me diameter 20 cm dhe thellesi 12.5 cm me kapacitet 3.9 Litra
  • tenxhere me diameter 18 cm dhe thellesi 11.5 cm me kapacitet 2.9 Litra
  • tenxhere me diameter 16 cm dhe thellesi 10.5 cm me kapacitet 2.1 Litra
  • tigan me veshje guri me diameter 24 cm dhe thellesi 7.5 cm me kapacitet 3.4 Litra
  • tigan salce me diameter 16 cm dhe thellesi 10.5 cm me kapacitet 2.1 Litra

Material inox
I pershtatshem per te gjitha burimet e gatimit.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set Tenxheresh Zepter me 6 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products