10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Set thikash bardh e zi

4,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: Gj – 297

Set me 5 thika te mprehta Korroll C2.

Doreza ndihmuese e thikes bindet per prerje te sakta dhe precize qe deshironi.

Mbeshtetesja e saj eshte edhe nje aksesor modern ne kuzhinen tuaj.

Te pershtashme per perdorim 25 vjecar.

Thika per prerje te shpejta dhe te rehatshme.

Be the first to review “Set thikash bardh e zi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

4,990 L