10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Set Vaj + Sapun me Shege

1,200 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:  F-396

VAJ I FARAVE TE SHEGES = ANTIOKSIDANTI ME I MIRE

Ky vaj sjell perfitime te shumta ne kozmetike dhe shendet. Me poshte do te listojme disa perfitime te mrekullueshme nga vaji i farave te sheges.
1- Rigjeneron lekuren si dhe eshte antioksidanti me i mire per lekuren
Vaji i farave te shegës stimulon “keratinocitet”, qeliza të mëdha qe gjenden në shtresën e jashtme të lëkurës. Kjo ndihmon për të rigjeneruar lekuren e demtuar duke i dhene një pamje më rinore.
2-Ka veti anti-inflamatore dhe mbron lekuren kunder kancerit te lekures.
3- Perfekt per te gjitha llojet e lekures.
Vaji eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures duke qene se absorbohet nga lekura deri ne thellesi. Gjithashtu eshte edhe per lekure te yndyrshme dhe me akne.
Stimulon prodhimin e kolagjenit dhe i kthen lekures elasticitetin.

SAPUNi ME SHEGE

Permban fare shege dhe vitamine E. Pastron lekuren dhe le ndjesine e pastertise dhe te butesise sikur te keni perdorur nje krem. Redukton aknet dhe rrudhat. Eshte testuar dermatologjikisht se nuk irriton lekuren

Be the first to review “Set Vaj + Sapun me Shege”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Set Vaj + Sapun me Shege

1,200 L