Përshkrim

VAJ I FARAVE TE SHEGES = ANTIOKSIDANTI ME I MIRE

Ky vaj sjell perfitime te shumta ne kozmetike dhe shendet. Me poshte do te listojme disa perfitime te mrekullueshme nga vaji i farave te sheges.
1- Rigjeneron lekuren si dhe eshte antioksidanti me i mire per lekuren
Vaji i farave te shegës stimulon “keratinocitet”, qeliza të mëdha qe gjenden në shtresën e jashtme të lëkurës. Kjo ndihmon për të rigjeneruar lekuren e demtuar duke i dhene një pamje më rinore.
2-Ka veti anti-inflamatore dhe mbron lekuren kunder kancerit te lekures.
3- Perfekt per te gjitha llojet e lekures.
Vaji eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures duke qene se absorbohet nga lekura deri ne thellesi. Gjithashtu eshte edhe per lekure te yndyrshme dhe me akne.
Stimulon prodhimin e kolagjenit dhe i kthen lekures elasticitetin.

SAPUNi ME SHEGE

Permban fare shege dhe vitamine E. Pastron lekuren dhe le ndjesine e pastertise dhe te butesise sikur te keni perdorur nje krem. Redukton aknet dhe rrudhat. Eshte testuar dermatologjikisht se nuk irriton lekuren

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set Vaj + Sapun me Shege”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products