Seti BasketBall

3,490 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi

SETI BASKETBALL, i shkëlqyeshëm për të përmirësuar dhe mësuar aftësitë e basketbollit tek fëmijët tuaj. Nuk zë shumë vënd, instalohet shumë lehtësisht duke rregulluar edhe gjatësinë në tre përmasa të ndryshme sipas fëmijës tuaj. 3 gjatësitë janë: 76, 115, 155 cm.
Mjafton të mbushni me ujë ose rërë pjesën e bazamentit për ta bërë të qëndrushme ne cfarë do lloj vendi apo edhe moti.

Basketbolli mbështet zhvillimin e koordinimit të duarve dhe këmbëve dhe inkurajon stërvitjen, krijon një hapësirë ​​të shkëlqyeshme për fëmijët që të bashkohen me miqtë e tyre. Eshtë e përshtatshme për fëmijë +3 vjeç.

Be the first to review “Seti BasketBall”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore