Seti Kuzhinës “Frozen”

1,990 

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: TR9783

Set kuzhine me personazhin aq të dashur për fëmijë, Frozen.

Në paketim përfshihet kuzhina së bashku me enët e kuzhinës si dhe Elsa, aq e preferuar për vajzat.

Lëreni kreativitetin dhe imagjinatën e të vegjëlve tuaj të rrjedhë me këtë valixhe kuzhine.

Dhurata ideale për fëmijët tuaj.

  • Cilësi e lartë.
  • E rekomandueshme për fëmijë mbi 3 vjec.
  • Përmasat: Gjatësia 10cm x Lartësia 12cm.
Be the first to review “Seti Kuzhinës “Frozen””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.33 4.33 rating from 3 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore