Seti Kuzhines per femije “Little kitchen”

2,190 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: TR9777

Ky është seti i përsosur i mini kuzhinës për një chef të ardhshëm! Dhuratë ideale për fëmijët që duan gatimin.

Argëtim plot imagjinatë për të vegjlit tuaj.

Seti ka në përbërje:

  • Sobën,
  • Tenxheren,
  • Tiganin,
  • Gotat,
  • Pjatën,
  • Lugën, pirunin si dhe disa aksesorë shtesë për ta bërë akoma më të kompletuar.

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Cilesi e larte!

[youtube v=”a4IdLogd-lM”]

Be the first to review “Seti Kuzhines per femije “Little kitchen””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Seti Kuzhines per femije "Little kitchen"

2,190 L

Add to Cart