Përshkrim

Seti plasteline me forma!

Marka: Nova Color!

Seti perbehet nga 4 plastelina me ngjyre te verdhe, jeshile, te kuqe dhe blu ne gramature 130 gr secila nga ngjyrat dhe 18 forma te ndryshme te cilat ndihmojne femijet tuaj te zhvillojne kreativitetin dhe te stimulojne imagjinaten e tyre!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Pas perdorimit, rekomandohet qe gotat me plastelina te mbyllen mire ne menyre qe plastelinat te mos thahen!

Nuk ngjitet ne duar dhe ne rrobe!

Cilesi e larte!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Seti plesteline me forma 4+18 “Nova Color””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products