Seti plesteline me forma 4+18 “Nova Color”

990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: NC851

Seti plasteline me forma!

Marka: Nova Color!

Seti perbehet nga 4 plastelina me ngjyre te verdhe, jeshile, te kuqe dhe blu ne gramature 130 gr secila nga ngjyrat dhe 18 forma te ndryshme te cilat ndihmojne femijet tuaj te zhvillojne kreativitetin dhe te stimulojne imagjinaten e tyre!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Pas perdorimit, rekomandohet qe gotat me plastelina te mbyllen mire ne menyre qe plastelinat te mos thahen!

Nuk ngjitet ne duar dhe ne rrobe!

Cilesi e larte!

Be the first to review “Seti plesteline me forma 4+18 “Nova Color””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Seti plesteline me forma 4+18 "Nova Color"