10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Horse Shampo me ekstrakte te haviarit

1,200 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Shampoja ju permireson gjendjen e flokeve tuaj dhe te skalpit te kokes.

Stimulon rritjen e flokeve,ndihmon ne mos humbjen e tyre.

Zbukuron,pastron flokun tuaj.Fal formules ekskluzive te saj floku juaj do te shnderrohet teresisht.

Ne permbajtje ka ekstrakte te havjarit .Ndihmon ne largimin e zbokthit dhe irritimin e skalpit te kokes.I jep shkelqim flokeve nga rrenja deri te maja.

Aplikimi: Aplikojeni ne flokun e njome,masazhojeni  me pas shpelajeni .

Perdoret ne te gjithe llojet e flokeve,per femra dhe meshkuj.

I prodhuar ne licencen e Jetes se mire ( Good Life).

300ml.

Be the first to review “Horse Shampo me ekstrakte te haviarit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Horse Shampo me ekstrakte te haviarit

1,200 L