Përshkrim

  • Edhe shampo edhe balsam ne nje blerje
  • Me substanca te cilesise se larte
  • D-Panthenol suporton rigjenerimin e flokut dhe zbut lekuren
  • Me Vaj – Jojoba e cila i jep qimes shkelqim dhe rrit volumin natyral te tyre
  • E ben qimen te lehte per tu krehur
  • 200 ml

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shampo per qen 2 ne 1 shampo+balsam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products