Shtrydhese Agrumesh

5,990 L7,990 L (-25%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K80-21

Shtrydhese agrumesh mekanike per shege, portokalle, limon.

Me cilesi te larte

Kjo shtrydhëse me lëng frutash manuale mund të bëjë nxjerrjen e lëngut të shegës, portokallit, limonit etj.
Baze e gjerë është e dizajnuar për stabilitet

Kapje ergonomike në mënyrë që të jetë e lehtë për t’u përdorur.

Koni i shpuar me sitë dhe kupa e gypave janë dy pjesë të ndara prej çeliku inox, dy pjesë të veçanta për pastrim të lehtë.

Trupi është bërë prej gize të fortë dhe të qëndrueshëm dhe është veshur me llak rezistent ndaj acideve agrume.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shtrydhese Agrumesh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

5,990 L7,990 L (-25%)

Shto në Kasë