Shtrydhese Agrumesh

4,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi: K250-1

Shtrydhese agrumesh mekanike per portokalle, shege, limon.

I projektuar posaçërisht për të shtrydhur fruta të buta me lëkurë të tillë si portokalli, shega.

Kurseni kohe dhe energji.

E projektuar me dorezë antislip dhe një enë per leng frutash.

Materiali çelik inox.

Lengje te fresketa dhe me plot vitamina.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shtrydhese Agrumesh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu