Përshkrim

Shtrydhese agrumesh mekanike per portokalle, shege, limon.

I projektuar posaçërisht për të shtrydhur fruta të buta me lëkurë të tillë si portokalli, shega.

Kurseni kohe dhe energji.

E projektuar me dorezë antislip dhe një enë per leng frutash.

Materiali çelik inox.

Lengje te fresketa dhe me plot vitamina.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese Agrumesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products