Përshkrim

Shtrydhese Agrumesh.

Marka: First Austria

Model: FA-5221-1.

Perdoret për fruta portokall dhe limon të të gjitha madhësive, i lëvizshëm dhe i lehtë për t’u pastruar.

Kapak dhe mbajtëse transparente

Aktivizohet duke shtypur mbi shtrydhësen

Fuqia 100W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese Agrumesh Elektrike First Austria FA-5221-1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products