Description

Shtrydhese Agrumesh.

Marka: First Austria

Model: FA-5221-1.

Perdoret për fruta portokall dhe limon të të gjitha madhësive, i lëvizshëm dhe i lehtë për t’u pastruar.

Kapak dhe mbajtëse transparente

Aktivizohet duke shtypur mbi shtrydhësen

Fuqia 100W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Shtrydhese Agrumesh Elektrike First Austria FA-5221-1”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

shoppadmin 4.25 (12 Reviews)
  • Store Name: ShoppingTV
  • Address:
Visit Store
More Products