Shtrydhese Agrumesh Spremi Ariete 408

2,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

k156-53

Modeli i ri Spremi nga Ariete eshte shtrydhesi ideal i agrumeve. Ne saje te funksionit te tij te kundert,realizon njekohesisht shtypjen dhe ruajtjen e brumit nga njera ane dhe nxjerrjen e lengut nga ana tjeter. Permban gjithashtu nje mburoje e cila e mbron ate nga pluhuri dhe papastertite. Me Spremi,mengjesi juaj mund te kthehet ne nje kohe relaksi.

Be the first to review “Shtrydhese Agrumesh Spremi Ariete 408”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Shtrydhese Agrumesh Spremi Ariete 408

2,990 L

Add to Cart