Përshkrim

Kapaciteti 1000ml

E lehtë për t’u përdorur dhe me dizajn ergonomik

Fuqia 40 W

Tensioni 220-240V

Frekuenca 50-60Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese Agrumesh Zilan ZLN7832”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products