10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Shtrydhese Big Boss Juicer 700 watt

5,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Shtrydhesja Big Boss eshte aksesori me i ri ne treg qe ju duhet.

Ben copetimin dhe perpunimin e frutave ose perimeve fal dy shpejtesive.Kjo makine e perpunimit 700watt ka kycje te sigurt te dyfishte.

220-230v,50/60Hz.

Kontenieri i tulit eshte -1.8 L.

Thikat e mprehta prej celiku copetojne ne menyre fantastike ushqimin.

Me funksion anti pikimimi + gota 1000 ml e cila sherben per marjen e lengut te shtrydhur.

 

Be the first to review “Shtrydhese Big Boss Juicer 700 watt”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Shtrydhese Big Boss Juicer 700 watt

5,990 L