Përshkrim

Eshte automatike me opsionin ON/OFF

Per fruta te medha dhe te vogla.

Me depozite transparente

230 V 50 Hz,40 W

Ne te mund te shtrydhni fruta,perime,agrume.

Eshte mjaft e shpejte dhe e thjeshte per tu perdorur.

Shijoni lengje te shijshme dhe te fresketa bio nga shtrydhjet qe mund te realizoni.

Jeto shendetshem. Eshte ne permasa te vogla  per tu transportuar kudo ne kuzhinen tuaj.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese elektrike Zilan ZLN7818”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products