10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Shtrydhese frutash “Russell Hobbs”

11,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K127-10

Russell Hobbs eshte zgjidhja ideale per ju .

Nese doni nje shtrydhese frutash dhe perimesh qe te perfitoni lengje te shijshme,te fresketa dhe te shendetshem per ju dhe familjen tuaj,ne ju ofrojme pajisjen me te re gjermane e duhura per kuzhinen tuaj.

Kjo pajisje ndihmon ne pergatitjen e shpejte dhe te lehte te lengjeve te frutave dhe perimeve duke ruajtur te gjithe elementet ushqyes qe permbajne frutat dhe perimet.

 

  •  Centrifugon me 550 W fuqi .
  •  Shtrydh fruta dhe perime te plota.
  •  Permban 2 shpejtesi per frutat dhe perimet te forta ose te buta.
  • Pastrim i lehte i aksesoreve te pershtatshme per ne pjatalarese .
  • Paisja permban nje ene 2 L per mbajtjen e tulit dhe nje ene 700 ml per mbajtjen e lengut te shtrydhur .

Be the first to review “Shtrydhese frutash “Russell Hobbs””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Shtrydhese frutash “Russell Hobbs”

11,490 L