10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Shtrydhese frutash Jack La Lanne’s

9,990 L

Sold By: ShoppingTV

5 in stock

Kodi: Gj- 160

Nxjerr 30 % me shume leng se cdo lloj tjeter shtrydhese.

Fuqia e motorit 3600 rrotullime ne minute.

Perdoret per lengje frutash,perimesh,kasatash,salcash te ndryshme.

Pa qeruar,pa copetuar frutat dhe perimet i vendos te plota sic jane.

Pjesa e ngurte qe depozitohet ne depoziten e pasme mund te shfrytezohet per salcat.

Shikoni videon demostruese.

Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. by Bjordi Malaj

    0674040004

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Shtrydhese frutash Jack La Lanne’s

Shtrydhese frutash Jack La Lanne’s

9,990 L

Add to Cart