Shtrydhese Frutash KJ3003A

6,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Dimensioni i grykës: 75 mm
  • Këmbë silikoni kundër rrëshqitjes
  • Me celes me 2shpejtesi
  • Grykë çeliku inox (S/S304)
  • Tensioni: 220-240V 50~60Hz
  • Fuqia: 850 W
  • Kapaciteti: 2.0L
Kodi: k139-163 Kategoritë: ,

Shtrydhese frutash, prodhim gjerman.

Marka: DSP

Fuqia: 850 Watt

Ka opsioni “The Big Mouth” qe do te thote ka më pak prerje paraprake dhe më shumë lëngëzim të vazhdueshëm. Një kosh shumë i madh për tul do të thotë që ju nuk keni pse të ndaloni procesin për të zbrazur tulin.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shtrydhese Frutash KJ3003A”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu