Përshkrim

Shtrydhese frutash, prodhim gjerman.

Marka: DSP

Fuqia: 850 Watt

Ka opsioni “The Big Mouth” qe do te thote ka më pak prerje paraprake dhe më shumë lëngëzim të vazhdueshëm. Një kosh shumë i madh për tul do të thotë që ju nuk keni pse të ndaloni procesin për të zbrazur tulin.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Frutash KJ3003A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products