Shtrydhese Frutash Metalike Slow Juicer Centrika 0168

12,490 L15,000 L (-17%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

k156-46

Pergatitesi me i ri i lengjeve nga Ariete-Centrika Metal – zgjedhja ideale per pergatiten e lengjeve te shendetshme te frutave dhe perimeve. Fale funksionit te saj te kundert,realizon njekohesisht pergatitjten e lengut ne njeren ane si dhe nxjerrjen e brumit nga ana tjeter.Gjithashtu,fale teknologjise se re te ngadalte te pergatitjes,proteinat dhe vitaminat nuk humbasin gjate kohes se perpunimit. Eshte padyshim paisja qe nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

Be the first to review “Shtrydhese Frutash Metalike Slow Juicer Centrika 0168”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Shtrydhese Frutash Metalike Slow Juicer Centrika 0168

12,490 L15,000 L (-17%)

Add to Cart