Përshkrim

Fuqi prej 650watt

2 shpejtesi per fruta te forta dhe te buta.

Hyrje te frutit prej 75mm per nje frut te tere.

Rezervuar te mbetjeve prej 2Litra dhe gote lengu prej 700ml.

Tehe nga celiku I paster te levizshme per pastrim te lehte

Garancia 1 vit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Frutash Russell Hobbs”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products