Përshkrim

Lehtesi ne pastrimin e dyshemese me shtupen Spray Mop.

Me shishe qe mund ta mbushni me detergjent per pastrim.

Doreze qe mund ta shtupni dhe nxjerr detergjentin.

Përdoret në të gjitha llojet e dyshemeve duke përfshirë parket, pllaka etj.

Pastrimi i mikrofibrave pastron 50% më shumë nga papastërtitë dhe pluhuri  sesa shtupat tradicionale

Shishe rimbushëse ju lejon të përzierni vetë zgjidhjen tuaj.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtupe pastrimi me uje Spray Mop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products