Shtupe pastrimi me uje Spray Mop

2,390 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:KK-176

Lehtesi ne pastrimin e dyshemese me shtupen Spray Mop.

Me shishe qe mund ta mbushni me detergjent per pastrim.

Doreze qe mund ta shtupni dhe nxjerr detergjentin.

Përdoret në të gjitha llojet e dyshemeve duke përfshirë parket, pllaka etj.

Pastrimi i mikrofibrave pastron 50% më shumë nga papastërtitë dhe pluhuri  sesa shtupat tradicionale

Shishe rimbushëse ju lejon të përzierni vetë zgjidhjen tuaj.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shtupe pastrimi me uje Spray Mop”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Shtupe pastrimi me uje Spray Mop