Si te mposhtesh shqetesimet dhe te fillosh te jetosh – Dale Carnegie

700 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LB-4

Nr. faqesh: 382
Viti i botimit: 2010
Perktheu: Pranvera Xhelo

Pershkrimi

Libri më i shitur i Dale Carnegie, plot gjashtë milionë kopje, i ripunuar kohët e fundit, ka ndihmuar miiliona njerëz që të mposhtin ndjesinë e shqetësimit. Dale Carnegie ofron nje grup formulash praktike që mund t’i vini në jetë sot, formula të vlefshme për gjithë jetën!

Në këtë libër ju do të mësoni si:
• Të eleminoni menjëherë pesëdhjetë për qind të shqetësimeve që lidhen me biznesin;
• Të pakësoni shqetësimet financiare;
• Ta ktheni kritikën në avantazhin tuaj,
• Të shmangni lodhjen dhe të vazhdoni të dukeni të rinj;
• T’i shtoni një orë në ditë orëve që rrini zgjuar;
• Të jeni veten dhe të jeni vetvetja: Mos harroni se nuk ka të dytë si ju në botë!

Si të mposhtësh shqtësimet dhe të fillosh të jetosh trajton emocione dhe ide shumë të vlefshme. Ky libër është tërheqës për t’u lexuar dhe i thjeshtë për t’u zbatuar. Le t’ju ndryshojë dhe përmirësojë edhe ju. Nuk keni pse të jetoni me shqetësimin dhe ankthin që ju pengon të bëni një jetë të plotë, aktive dhe të lumtur.

Reviews (0)

Be the first to review “Si te mposhtesh shqetesimet dhe te fillosh te jetosh – Dale Carnegie”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.36 4.36 rating from 11 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.