10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Set 2 recipetash SLIM n LIFT Ahh Bra

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 530

Slim and lift ju mbulon shume kendshem pjese intime te trupit tuaj.

Gjoksi juaj edhe nese eshte jo i tonifikuar me Slim and Lift do mund t’i jepni formen e ngritur te deshiruar.

Rehati absolute.Materiali me mikro fiber do mundesoj ajrosjen e lekures suaj.

Anesoret me material pambuk do krijojne te  ju ndjesine e komfortit.

Nese vishni bluze ose cdo lloj veshje te siperme me te do dukeni mjaft sensuale e bukur dhe me forma te mrekullueshme.

Paketa ka tre te recipeta te ngjyres se bardhe,zeze,dhe bezh.

Seksi.Tunduese.
https://www.youtube.com/watch?v=45YEzjD_bUE
Be the first to review “Set 2 recipetash SLIM n LIFT Ahh Bra”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Set 3 recipetash SLIM n LIFT Ahh Bra

Set 2 recipetash SLIM n LIFT Ahh Bra

1,990 L