Smartwatch Band 4C Xiaomi

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • 14 dite jetegjatesi me nje karikim
  • Monitoron: rrahjet e zemres ,vrapimin ne natyre,ciklizem,ecje etj
  • Bateri  130 mAh
  • Ekran 1.08 inch
  • Rezolucion: 128 x 220 pixel
  • Pesha: 13 g
  • Rezistent ndaj ujit

Xiaomi sapo zbuloi një ndihmës super të përballueshëm për Mi Band 5 të saj.

I quajtur Mi Smart Band 4C ai sjell 14 ditë jetëgjatësi baterie, një ekran 1,08 inç, monitorim të vazhdueshëm të rrahjeve të zemrës dhe një mori mënyrash gjurmimi fitnesi për një çmim të përballueshëm.

Specifikat e Xiaomi Mi Smart Band 4C theksohen nga një TFT 1,08 inç me rezolucion 128x220px dhe një shkëlqim të arritshëm prej 200 nits.

Dy javë jetëgjatësi e baterisë janë falë një baterie 130 mAh që kërkon rreth 2 orë për një rimbushje të plotë – kjo bëhet përmes një porti USB të integruar në brez.

Mi Smart Band 4C mund të gjurmojë 5 sporte të ndryshme – vrapim në natyrë, stërvitje, çiklizëm, rutine dhe ecje të shpejtë.

Mund të gjurmojë gjithashtu gjumin tuaj, hapat dhe t’ju japë sinjalizime nëse keni qëndruar në punë për një kohë të gjatë.

Mund të merrni gjithashtu njoftime, sinjalizime për thirrjet hyrëse dhe të kontrolloni muzikën tuaj përmes Mi Smart Band 4C.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Smartwatch Band 4C Xiaomi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu