Smart Bracelet 53

2,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K13-467

Smart Bracelet 53

Smart Brecelet 53 per Android dhe iOS – Apple

Gjuha: Spanjisht, Frengjisht, Anglisht Norvegjisht, Turqisht, Koreane Portugeze, Arabisht, Rusisht, Polonisht, Italisht, Gjermanisht.

Funksioni: Mates hapash, monitorimi i gjumit, njofton per Email & Mesazhe, Rrahjet e Zemrës / njofton telefonate.

Eshte e pershtateshme per meshkuj, femra, fëmijë dhe te moshuar.

Be the first to review “Smart Bracelet 53”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore