Smartwatch Bracelet Y5

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Vihet në funksion nëpërmjet prekjes.
 • Monitoron cdo lëvizjen tuajen dhe shënon cdo informacion te dobishëm.
 • Ekran me ngjyra TFT, 0.96 inç me një rezolucion prej 80 x 160 pixels.
 • Monitoron shendetin tuaj(,zemren,kalorite,levizjet,gjumin)etj
 • Krijon lidhje me Bluetooth 4.0, sistemet Androit dhe iOS.
 • Lidhja me Bluetooth me telefonin tuaj ben te mundur marrjen e te gjitha njoftimeve nga aplikacione te ndryshme si Facebook,Skype,Whatsapp etj.
 • Shumë e lehtë ne dorë dhe praktike.
 • E papërshkueshëm nga uji.
 • Kapaciteti i baterisë: 90 mAh
 • Gjatësia: 120-210 mm

Plotësisht i pajtueshëm me smartphone të ndryshëm (Android dhe IOS)

Përcaktoni: hapat, distancën, kalori të djegura, cilësinë e gjumit dhe shkalla e zemrës gjatë gjithë ditës.

Me detektorë të dritës së gjelbër qe mat normën e zemrës dhe presionin e gjakut.

Madhesia e ekranit 0.96 inç OLED HD

Me rrip të hollë.

Regjistroni ecurinë ditore, distancën dhe konsumin e kalorive.

Monitorimi i gjumit dhe alarmi.

Ndiqni automatikisht cilësinë e gjumit dhe alarmi i dridhjeve të heshtura do t’ju zgjojë.

Mbështetni SMS, WhatsApp, Facebook, Twitter dhe njoftime të tjera të rrjeteve sociale.

Versioni Bluetooth 4.0

Kapaciteti i baterise: 90mAh

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Smartwatch Bracelet Y5”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu