Përshkrim

Monitoro trupin tend ne cdo momemt te dites, relaksohu me muzike apo telefononi mikut tend vetem me nje prekje mbi “Smart Watch M5”.

🔴Krijon lidhje me Bluetooth 4.0, suporton sistemet Android 5.0 dhe sistemet iOS 9.0.
🔴Ekran HD prej 0.96 inc.
🔴Monitoron hapat, kalorite e humbura, rrahjet e zemres, presionin e gjakut si dhe sherben si alarm.
🔴Karikohet per 2 ore per perdorim 2-3 dite.
🔴Niveli i sigurise IP67.

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Arta Hoxha

  Dua një smart watch për cuna

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • shoppadmin

   Pershendetje,
   Ju lutem leni te dhenat tuaja ose ketu ose telefononi ne numrin e kontaktit +355 69 95 93 545
   per te perfunduar porosine. Faleminderit

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     shoppadmin 4.25 (12 Reviews)
     • Store Name: ShoppingTV
     • Address:
     Visit Store
     More Products