Smartwatch Bracelet 115 Plus

2,190 L2,490 L (-12%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:KK-257

Mund të kontrolloni ne distancë kamerën tuaj nëpërmjet lidhjes me Bluetooth.

Versioni i Bluetooth: 4.0

Lloji i ekranit: OLED

Rezolucioni i ekranit: 96 x 32

Madhësia e ekranit: 0.86 inç

Kompatibel per Android dhe IOS

Pajtueshmëria: Android 4.4 dhe iOS 7.1 dhe më lart.

Kapaciteti i baterisë: 50 mAh

Funksionet: ora e alarmit, kujtesa e thirrjes, matja e kalorive, kamera e celularit, data, rregjistrimi në distancë, menaxhimi i gjumit, SMS etj.

Be the first to review “Smartwatch Bracelet 115 Plus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Smartwatch Bracelet 115 Plus

2,190 L2,490 L (-12%)

Add to Cart