Përshkrim

I papërshkueshëm nga uji: IP67
Madhësia e ekranit: 0.86 inç.
Koha e karikimit : 2 orë.
Metoda e karikimit : USB.
Bateria: 80mAh Polymer Lithium-ion.
Kompatibel per Android dhe IOS.
Pajtueshmëria: Android iOS – Apple.
Gjuha: Anglisht.
Lloji: Në përdorim në shtëpi të jashtme të papërshkueshëm nga uji me dore.
Mund te perdoret nga meshkuj, femra dhe te moshuar.
Llojet e gjuheve : Spanjisht, frëngjisht, portugalisht, rusisht, etj.
Eshte ne gjendje me 3 ngjyra te ndryshme: e zeze dhe e kuqe
Funksionet: ora e alarmit, kujtesa e thirrjes, matja e kalorive, kamera e celularit, data, rregjistrimi në distancë, menaxhimi i gjumit, SMS etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Smartwatch Bracelet M5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products