Smartwatch Bracelet X9 me Bluetooth

5,990 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi:K28-34

Smartwatch Bracelet X9 qe mund te beni lidhjen me Bluetooth.

Kontrolloni telefonin tuaj nga ora si: rrahjet e zemres, aktivitetin tuaj fizik, statistika profesionale, reminder, hapat dhe distancen qe pershkruani etj.

Nepermjet lidhjes me Bluetooth ju do te merrni te gjitha te dhenat tuaj nga ora si SMS apo telefonata.

Versioni Bluetooth: 4.0

Kapacietti i baterise: 100 mAh.

Perdoret per sistem Android dhe ISO.

E pajisur me sensore te tjere si: sensori i përshpejtimit të gravitetit, sensori i dritës, shkalla e zemrës, presioni i gjakut, oksigjeni në matjen e monitorimit të gjakut, monitorimi i gjumit, kujtimi i ulur.

 

Be the first to review “Smartwatch Bracelet X9 me Bluetooth”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Smartwatch Bracelet X9 me Bluetooth

5,990 L