Smartwatch G72 / Q60 per femije

2,490 L5,990 L (-58%)

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi:K09-83

Smartwatch G72

Me karte SIM

Kontrolloni femijen tuaj ne cdo moment te dites

Shikoni vendodhjen dhe telefonojeni ne cdo moment me ane te GPS

Procesori MTK2503

Madhesia e ekranit 1.22 ” TFT LCD HD

Rezoluta: 240 * 240

Pesha: 40g

Bateri 400mAh polimer

 

Be the first to review “Smartwatch G72 / Q60 per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Smartwatch G72 / Q60 per femije

Smartwatch G72 / Q60 per femije

2,490 L5,990 L (-58%)