SmartWatch Gidi G3

3,390 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: k13-486

Category:

Pershkrimi

SmartWatch për fëmijë “Gidi G3” me kartë SIM!

 I PAPERSHKRUESHEM NGA UJI ( Kunder uji ) 

Ora ju ndihmon të mbani nën kontrroll fëmijët edhe kur ata nuk janë pranë jush me anë te opsioni të GPS.  Ju jep mundesinë e komunikimit me anë të mesazheve.

Momentët më të bukura femija juaj mund ti fotografojë me anë të kamerës.

Nëpërmjet një aplikacioni të shkarkueshëm, prindërit mund të gjurmojnë se ku janë fëmijët e tyre ose edhe thirrni orën e zgjuar për të biseduar me ta.

Funksioni i GPS dërgon një alarm nëse një fëmijë largohet nga zona e paracaktuar. Monitorimi në distancë: mikrofon me ndjeshmëri të lartë lejon prindërit të dëgjojnë në mjedisin e fëmijëve

Komunikimi me dy drejtime: prindërit mund të telefonojnë orën dhe fëmijët mund të thërrasin prindërit e tyre me anë të butonit SOS.

  • Madhesia e ekranit:128*96 px.
  • Mosha e perdorimit: 3-12 vjec.

Reviews (0)

Be the first to review “SmartWatch Gidi G3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.