Smartwatch Sport 2019

3,490 L3,990 L (-13%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K28-48

Smartwatch Sport 2019

 Monitorimi i Gjumit: Ndiqni automatikisht dhe vazhdimisht ritmin e zemrës në kohë reale dhe automatikisht gjurmon kohëzgjatjen dhe konsistencën tuaj të gjumit me një analizë gjithëpërfshirëse të të dhënave për cilësinë e gjumit, duke ju ndihmuar të përshtateni për një mënyrë jetese më të shëndetshme.

Regjistroni me saktësi aktivitete ditore, si hapa, distancë, kalori të djegura, metra të ecura, minuta aktive, statusi i gjumit dhe më shumë.

Qëndroni të motivuar gjatë gjithë ditës!

Me funksionin kronometër, ju ndihmon të llogaritni kohën dhe shpejtësinë tuaj të stërvitjes.

 Mund te shikoni thirrjet dhe mesazhet në doren tuaj.

 Merrni njoftime në thirrje, kalendar, SMS dhe njoftimet ne (Facebook, WhatsApp, LinkedIn, Instagram dhe Twitter).

Vibron për t’ju njoftuar për thirrjet dhe mesazhet hyrëse, duke ju ndihmuar të qëndroni të lidhur dhe mos te harroni kurrë mesazhet që kanë rëndësi.

Smartwatch Sport 2019  plotëson standardin ndërkombëtar IP67 të papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri.

Ju mund ta futni direkt gjurmuesin në porten e karikimit USB pa kabllo shtesë për karikim.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. by rejland

  Pershendetje!
  Si mund, te m’a dergoni kete produkt?
  Smartwatch Sport 2019
  Kodi: K28-48

  • by Serxhio

   Pershendetje, ju lutem per te kryer porosine na telefononi ne numrin 069 959 3545 ose ne rrjetet tona sociale facebook dhe instagram Shoppingtv.al.

   Faleminderit 🙂

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

3,490 L3,990 L (-13%)

Add to Cart