Smart watch Z1

3,490 L4,990 L (-30%)

Shitur nga: ShoppingTV

Out of stock

  • Ore Smart Watch Z1 me karte sim dhe karte memorie.
  • Kryen telefonata dhe sms.
  • Monitoron  shendetin tuaj(,zemren,kalorite,levizjet,gjumin)etj
  • E pajisur me kamer per te bere foto dhe video me cilesi shume e larte.
  • Lidhet me Bluetooth,Androit,iOS
  • Rezolucioni i ekranit 240 x 240 piksel
  • Madhesia e ekranit 1.22 inch.(3.2 cm)
  • Prodhim i vitit 2021

Smartwatch Z1 me karte SIM dhe karte memorie.

Si nje mini Smartphone ne doren tuaj qe mund te beni telefonata apo dergoni SMS.

Sistemi operativ: Android

Versioni i Bluetooth: 3.0

Kapaciteti i baterisë: 350 mAh

Ekran: 1.22 inç i rrumbullakët

Rezolucioni i ekranit: 240 * 240px

Funksione te tjera si: regjistrues zëri,  njoftues për (për SMS, në kohë, për Twitter, për Facebook, etj), monitorimi i gjumit, rikujtimi i ulur, alarm, kalendar, llogaritëse

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Smart watch Z1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

3,490 L4,990 L (-30%)