Përshkrim

Smartwatch Z50 me karte SIM dhe TF karte.

Material Stainless Steel me ngjyre gri dhe nje pale rripa lekure.

Procesor MTK6260A

Rrjeti: 2G

Kapacitete i baterise 450 mAh

Madhesia e ekranit: 1.54inch IPS HD LCD

Rezolucioni: 240 * 240 MP.

RAM 128MB

Memorie 64MB

Maksimumi 32 GB TF karte

Ekran me prekje

Bluetooth 3.0

Kamera 0.3 MP

Funksione te tjera si: monitorimi i gjumit, alarm, kalendar, kronometër, kalkulator

Njoftimet me Bluetooth për Android dhe IOS.

Madhesia 46.8 * 40.6 * 11.8 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Smartwatch Z50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products