10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Smartwatch Z60

2,390 L2,690 L (-11%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K79-64

Smartwatch Z60

Rrip metalik qe e bë të fortë dhe të qëndrueshëm.

Orë mund të perdoret si një telefon dhe të bëni një telefonatë.

Lidhje me Android / iOS.

RAM / ROM: 32 M + 32 M

Suporton TF karte deri në 32GB

Ekran LCD me rezolucion 240 * 240 Pixel

Bluetooth: Versioni 3.0

Kamera: 0.3M

Materiali: Plating Metal

Kapaciteti i baterise: 380 mAh.

Be the first to review “Smartwatch Z60”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

2,390 L2,690 L (-11%)

Add to Cart