Përshkrim

Smartwatch Z60

Rrip metalik qe e bë të fortë dhe të qëndrueshëm.

Orë mund të perdoret si një telefon dhe të bëni një telefonatë.

Lidhje me Android / iOS.

RAM / ROM: 32 M + 32 M

Suporton TF karte deri në 32GB

Ekran LCD me rezolucion 240 * 240 Pixel

Bluetooth: Versioni 3.0

Kamera: 0.3M

Materiali: Plating Metal

Kapaciteti i baterise: 380 mAh.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Smartwatch Z60”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products