10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Spray për këmbët ‘Fungi Spray’

900 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K104-1

FUNGI SPRAY

Produkt natyral për këmbët e shendetshme me veprim  antimykotik, antibacterial dhe antiseptik. Përbëresit aktiv luftojnë aromen e keqe të këmbëve; sigurojnë rehati dhe ndjesi freskie.

Përmbatja – vajore përmireson higjenen e këmbëve dhe mbron ndaj infeksioneve mykotike. Rekomandohet për parandalimin e tharjes dhe plasaritjes së lëkurës së këmbëve.

Paketimi: 20 ml

Përbërsit: Acid borik, gjethe salvia, gjethe mente, caj peme, farat e pishës me përmbajtja vajore.

Përdorimi:

Rekomandohet të përdoret të pakten 2 herë në ditë (mëngjes dhe darkë) pas pastrimit të këmbëve.

Aplikohet të pakten 2 spray në lëkuren e këmbëve dhe midis gishtave.

Mund të përdoret direct edhe në këpucë ose atlete për aromatizimin e tyre.

Rekomandohet për:

 1. Sportistë
 2. Udhëtarë
 3. Drejtuesit e automjeteve
 4. Përsona që mbajnë veshur këpucë me orare të gjata
 5. Përsona të cilëve u djersijnë shumë këmbët
 6. Përsona me lëkure të këmbëve të tharë ose me plasaritje
 7. Përsona që vuajnë nga diabeti për parandalimin e infeksioneve mykotike
 8. Përsonat që frekuentojnë pishina ose SPA për parandalimin e infeksioneve ngjitëse mykotike
Be the first to review “Spray për këmbët ‘Fungi Spray’”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Spray për këmbët 'Fungi Spray'

900 L