10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Spray dekorativ (crackle top coat )

2,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi : Gj – 214

Kapaciteti 227 g

Zbukuroni ambjentin tuaj  ne menyre mjaft komode dhe praktike.

Sprai tundet para se te  perdoret  dhe mund te krijoni dekore te  ndryshme ne ambjetet e shtepise suaj si dyert, dritaret, vazot, mobiljet

Krijoni look antike në dru, metal, suva, qeramike.

Be the first to review “Spray dekorativ (crackle top coat )”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Spray dekorativ (crackle top coat )

2,500 L