Stabilizues per Tripod | Control Gimbal Baseus

790 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k28-65

Mbeshtetesi per telefonin qe ju ndihmon te beni foto apo vidio te bukura duke gjetue kendin e duhur.

Baze e qendrueshme, mbeshtet qendrimin horizontal dhe vertikal .

Gjatesi maksimale 58 cm.

Paloset dhe ze shume pak hapsire, dizajn ultra-kompakt, i përshtatshëm për tu marre me vete kudo.

I pershtatshem per te gjithe llojet e celulareve.

Madhësia: 31.3 x 79 mm.

 

Be the first to review “Stabilizues per Tripod | Control Gimbal Baseus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Stabilizues per Tripod | Control Gimbal Baseus